Executive Dil Programları Ayrıntılı Bilgi

Dünyanın pek çok farklı ülkesindeki seçkin dil okullarının iş insanlarına yönelik “Executive” dil kursu programları, kısa sürede hızlı bir şekilde yabancı dili geliştirebilme fırsatı sunar. Bu kurslar iş insanı ve yöneticilerin ihtiyaçlarına göre güncel çalışma hayatına uygun olarak düzenlenmiştir. Bu kurslara dünyanın her tarafından, farklı farklı sektörlerden iş insanı ve yönetici katılmaktadır.

Executive Dil Programları

Program içeriğinin esnek, katılımcıların istek ve ihtiyaçlarına göre düzenlenebilir olması sayesinde bir haftadan başlayarak ihtiyaçlarınıza göre istediğiniz süre zarfında, istediğiniz alanda dil eğitimi alabilirsiniz.

Executive dil kursları Bire-Bir ve/veya Grup kursları olarak verilmektedir. Maksimum 8 kişilik sınıflardan oluşan bu özel kurslar sayesinde ister iş İngilizcesi isterseniz kendi seçtiğiniz bir alanda İngilizce seviyenizi geliştirebilirsiniz. Drama, tartışma grupları, analiz yapma gibi değişik, eğlenceli ve eğitici metotlar sayesinde dil becerilerinizi geliştirir, günlük hayatta akıcı konuşarak etkili bir iletişim kurabilirsiniz.

Executıve dil programları sunan bazı okullarımız

Fiyat Listesini indirmek için lütfen tıklayın

Bütün Dil Okulları Listele